Ubytovanie

Horský Hotel * Popradské Pleso ponúka svojim hosťom ubytovanie v rôznych izbách. K dispozícii máme až 6 typov izieb s rôznymi výhľadmi.

Turistické ubytovanie, kde ste s viacerými hosťami, je vhodné pre nenáročných hostí. Na všetkých turistických izbách máme samozrejme periny a posteľné prádlo.

Hotelové izby sú rôzne, od typu štandard, superior až po dvojlôžkový apartmán. Hotel neustále rekonštruujeme a zlepšujeme zariadenie. Nové sú všetky sprchy, toalety, kuchyne atď.  Snažíme sa zlepšovať komfort na izbách a veríme, že si nájdete to správne ubytovanie pre vás. 

Turistické ubytovanie

Turistické ubytovanie

Ide o 4-8 lôžkové izby, vhodné pre väčšie skupinky alebo pre menej náročných turistov, ktorým nerobí problém spať v izbe s inými. Sociálne zariadenia sa nachádzajú na chodbe a boli zrekonštruované v roku 2015. Sú spoločné pre všetky turistické a hotelové izby, samozrejme zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov.

Turistické ubytovanie A

Toto ubytovanie s 3 lôžkami je bez príslušenstva, samozrejme k dispozícií sú spoločné hygienické zariadenia a kuchynka na chodbe.

 

 

Standard

Standard

Je to 2, 3 alebo 4 lôžková izba so štandardným vybavením, WC a sprcha sú súčasťou izby. V izbe je aj televízor pre rozptýlenie po túre. Všetky izby Štandard majú výhľad na dvor.

 

Superior

Superior

Sú to 2-4 lôžkové izby s možnosťou prístelky, vhodné pre rodinky s deťmi, ale aj pre turistov s vyššími nárokmi. Súčasťou izby je vlastné sociálne zariadenie. V izbe je aj televízor pre rozptýlenie po túre. Všetky izby Superior majú výhľad na pleso.

Pripravujeme pre vás nové dvojlôžkové izby kategórie Superior s výhľadom na pleso, a dve dvojlôžkové izby kategórie Superior Plus. Rezervácia nových izieb bude možná už na nadchádzajúcu letnú sezónu 2018.

 

Apartmány

Apartmány

2-lôžkový: pozostáva z dvoch izieb a kúpeľne. V jednej izbe sa nachádza manželská posteľ.

4-lôžkový: pozostáva z obývacej časti, kúpeľne a dvoch spální. V jednej spálni je manželská posteľ, v druhej oddelené postele.

 

 

 

Podkrovie

Podkrovie

V podkroví hotela sme v letných mesiacoch zriadili ďalšiu miestnosť, ktorá je k dispozícií v prípade, že všetky izby (postele) sú plne obsadené. Je v nej koberec, postele s matracmi, karimatky. Je nutné mať spací vak. Nie je tu vykurovanie a treba počítať s inými teplotami ako v hotelových izbách. K dispozícii sú spoločné sprchy, toalety, ktoré sú zrekonštruované, ako aj kuchynka na 1. poschodí.

 

Cena je 8,- EUR / osoba / noc 

 

Upozornenie: Podkrovie sa otvára len v prípade plne obsadeného hotela (všetky postele). Preto nie je možná rezervácia predom !  

Cenník ubytovania

Cenník ubytovania platný od 01.11.2018 do 15.06.2019

Turistické ubytovanie Turistické ubytovanie A Štandard Štandard Štandard Superior Superior Superior Plus Apartmán Apartmán
výhľad na dvor výhľad na dvor výhľad na dvor výhľad na pleso výhľad na pleso výhľad na pleso výhľad na pleso výhľad na pleso
 bez príslušenstva  bez príslušenstva  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV  WC, sprcha, TV
 4-8 lôžok  3 lôžka  2 lôžka  3 lôžka  4 lôžka  2 lôžka  4 lôžka  2 lôžka  2 lôžka  4 lôžka
 cena za lôžko  cena za lôžko  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu  cena za izbu
 20 EUR  24 EUR  80 EUR  110 EUR 135 EUR  90 EUR  135 EUR  100 EUR  85 EUR  140 EUR

 

Miestny poplatok : osoba/noc : 1 EUR/osoba/noc

 

Stručný popis vybavenia izieb:

Turistické ubytovanie: bez príslušenstva, spoločné sociálne zariadenie na chodbe

Turistické ubytovanie A: bez príslušenstva, spoločné sociálne zariadenie na chodbe

Štandard: WC, sprcha, TV

Superior: WC, sprcha, TV

Apartmán: WC, sprcha, TV

 

Iné ceny a poplatky:

Raňajky: 6 €/deň

Polpenzia: 15 €/deň

Plná penzia: 20 €/deň

Pes: 4,- Eur / deň

Parkovné: 10,- Eur / deň

 

ZĽAVY:

Dieťa: do 3 rokov zdarma / bez nároku na lôžko /

           od 3 do 12 rokov - zľava na ubytovanie 10 EUR/noc

 

Extra prístelka: 15€

Hotelové služby:

Ubytovaní hostia od zastávky PP 15 Eur

Fínska sauna 7 EUR/osoba/hodina (min. počet osôb 4)

Kúpacia kaďa 7 EUR/osoba/hodina (min. počet osôb 6)

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu cenovej relácie.

ZDARMA pre ubytovaných hostí: detská postieľka, turistický nosič, sánky, boby, sušiareň odevov a obuvy, fén na vlasy.

PARKOVANIE (cena a pokyny) !!!! dôležité, čítajte pozorne !!!!

Parkovné: 10 EUR/auto/noc (nutná rezervácia vopred)

Hotel sa nachádza v najvyššom stupni ochranného pásma TANAPu v Tatranskom národnom parku. Príjazdová cesta k hotelu slúži zároveň aj ako turistický chodník. Denne môžeme vydať iba obmedzený počet povolení na vjazd, a preto je potrebné si parkovacie miesto vopred rezervovať spolu s ubytovaním.

K rezervácii parkovacieho miesta potrebujeme meno vodiča a ŠPZ auta. Na základe toho vám vystavíme povolenie na vjazd k Horskému hotelu Popradské pleso. Toto povolenie je potrebné si vytlačiť a zobrať so sebou. V čase od 09:00 do 17:00 hodiny je príjazdová cesta k hotelu uzavretá. Cena parkovného je 10 EUR/auto/noc. Povolenie platí na jeden výjazd pri príchode do hotela a na jeden zjazd na konci pobytu.

Prihlásenie