Naše služby

Samoobslužná reštaurácia

Má kapacitu 100 miest a ďalších 160 tvorí terasa s nádherným výhľadom. Tento spôsob stravovania sme zvolili z dôvodu veľkej návštevnosti našej reštaurácie. V krásne slnečné víkendy k nám zavítajú stovky hladných turistov.

Tu organizujeme taktiež koncerty rôznych kapiel, párty alebo premietania filmov na veľkoplošnom plátne, semináre, diskusie atď.

Slovenská izba

Táto štýlová miestnosť, v ktorej sú naaranžované rôzne ľudovo-umelecké dekorácie, slúži počas dňa na posedenie pri dobrom jedle, ale často býva využívaná aj pre uzatvorenú spoločnosť, pre rôzne menšie akcie. Má kapacitu okolo 40 miest.

Horolezecký bar

Nový štýlový drevený bar ako stvorený na dlhé posedávanie s priateľmi v príjemnom prostredí. Venovaný je predovšetkým horolezcom. Atmosféru dotvárajú starožitnosti s horolezeckou tematikou, ktoré sa nám podarilo získať a rozhodli sme sa, že ich umiestnime práve sem. Steny zdobia veľké historické fotografie. Bar sa dá uzatvoriť pre menšiu skupinu ľudí a je v ňom aj TV.

Wellness kaďa

Pravá drevená kaďa s horúcou vodou sa nachádza na konci terasy, hneď vedľa sauny. Vyhľadávaná je najmä v zime. Po náročnom dni si v nej môžete posedieť s partiou a sledovať krásny výhľad na okolité kopce.

Fínska sauna

Cítite po túre riadnu únavu? Niet nad relax v dobre vyhriatej saune a potom skok do snehu alebo ľadovej vody.

Lezecká stena

Chcete si vyskúšať lezenie, alebo zatrénovať? Deti, dospelí... všetky vekové kategórie si nájdu cestičku na našej lezeckej stene. Počas akcií je obľúbenou atrakciou. Potrebný výstroj vám radi zapožičiame. 

Stolný tenis

Na horách sa počasie často mení a boli by sme neradi, keby ste sa v nečase u nás nudili. Čo takto si zahrať stolný tenis alebo futbal? Určite odkrojí z času a zabavíte sa s priateľmi.

Terasa

Jedno z najkrajších miest nášho hotela. Terasa s výhľadom na okolité tatranské štíty. Pohľad, aký sa vám naskytne, vám určite zoberie dych. Vychutnajte si rannú kávu pri pokojnom plese, alebo si poležte na lehátku na slniečku po dobrom obede.

Pre deti

Pre ubytovaných hostí s malými deťmi máme k dispozícii cestovné detské postieľky, prebaľovací pult, detský kútik, zakúpiť si môžete napr. plienky či detskú výživu, vonku za hotelom je krásne ihrisko - drevený domček. Ak chcete ísť s dieťaťom na túru, radi vám zapožičiame kvalitný nosič na chrbát. V zime máme k dispozícii pre hostí sánky a boby.Prihlásenie