Síelés

Štrbské Pleso

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyšším štandardom. Na Štrbskom Plese môžete využiť služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.

K dispozícii máte viac ako 23,21 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí. Celková dĺžka zjazdoviek je 7,21 km, ktoré sú po celej svojej dĺžke zasnežované technickým snehom. Pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke 16 km. Určite nevynecháte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Milovníci snowboard-adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok.

 

Štrbské Pleso je od hotela vzdialené len 10 km

Podrobnejšie informácie o stredisku nájdete TU

 

Tatranská Lomnica

Z výšky 2196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 6 km dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice.

Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej šesťsedačkovej lanovke Tatranská Lomnica - Štart garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

 

Tatranská Lomnica je od hotela vzdialená 30 km

Podrobnejšie informácie o stredisku nájdete TU.

 

Prihlásenie