Egyéb

Okrem miestnej ponuky je v blízkom okolí možnosť využitia širokej palety ďalších služieb ako konské záprahy, lietanie na rogale a závesných padákoch.

Turisti majú možnosť navštíviť areál na Štrbskom Plese, kde sa nachádza veľké množstvo atrakcií ako Veveričí park, člnkovanie, Aquabumper Baywatch a ďalšie... Ak máte záujem môžete sa vyviesť na lanovke priamo na Solisko.
Medzi ďalšie aktivity zaradujeme Bungee trampolína Starý Smokovec, horské kolobežky Tatranská Lomnica,
Lukostreľba Tatranská Lomnica, Aqua relax Tatranská Lomnica, Golf Tatranská Lomnica, Paintball Tatranská Lomnica a predovšetkým Tatrabob.
 

Aquacity Poprad

Užite si skutočný relax vo vodnom parku Aquacity Poprad. Voda v bazénoch má príjemnú teplotu 30 - 38 °C vďaka čomu si v nich môžete zaplávať aj v zime. Aquacity Poprad má k dispozícii vnútorné a vonkajšie termálne bazény, vodné atrakcie, detské ihriská, sauny, bary a kaviarne. Veľkej obľube návštevníkov sa teší aj wellness centrum s inhalačnými miestnosťami, vírivkami alebo snehovou jaskyňou. AquaCity Poprad určite splní aj vaše vysoké nároky a je ideálnym miestom pre dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období.

 

Lanovka Štrbské Pleso - Solisko

Lanovka Štrbské Pleso - Solisko

Využite možnosť aj počas letnej sezóny vyviezť sa na Solisko 4 sedačkovou lanovkou a naplno si vychutnať čarokrásny pohľad na tatranskú prírodu. Výstupná stanica tejto lanovky je vo výške 1814 m.n.m. a naskytne sa Vám krásny pohľad na kopce najmenších veľhôr sveta.

Pre tých pohodlnejších je k dispozícii Chata pod Soliskom, kde v jej priestoroch ako aj na terase sa môžete občerstviť a nabrať nové sily, či len tak oddychovať a kochať sa okolím. Pre turistických nadšencov je možnosť pokračovať na jednej z viacerých vysokohorských túr.

Golf - Tatranská Lomnica

Vychutnajte si hru na 27 jamkovom ihrisku s kompletným zázemím. V areáli Black Stork Veľká Lomnica nájdete tiež simulátor a putting green. Raritou tohto klubu je najväčšie kryté odpalisko na Slovensku, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší golfisti. Aj vaše deti môžu objavovať svet golfu v golfovom tábore a dennej golfovej škole. Pokiaľ sa budete chcieť po športovom výkone zregenerovať, navštívte wellness hotel, ktorý je súčasťou areálu. Black Stork Veľká Lomnica celoročne pre svojich klientov poskytuje kvalitné a komplexné služby. Golfový relax pod štítmi Vysokých Tatier si v klube Black Stork Veľká Lomnica určite vychutná celá vaša rodina. 

Tatrabob

Tatrabob

V Tatranskej Lomnici je ľahko dostupná naša atrakcia, na ktorej Vás radi privítame. Horská dráha Tatrabob je v prevádzke od augusta 2004. Svojou konštrukciou umožňuje bezpečné jazdy počas celého roka.

Boby sú uložené na telese dráhy niekoľkonásobným istením. V dolnej stanici Vás obsluha zapne bezpečnostnými pásmi a automatický systém Vás vyvezie po vlečnej dráhe na vrcholovú stanicu. Tam sa bob odopne z lana a vy sa veziete až do konečnej stanice.

Rýchlosť bobu si sami ovládate brzdami na bobe. Aj u nás platí zásada, že jazdiť treba zodpovedne, tak ako jazdíte aj po ceste. Prajeme Vám krásne adrenalínové chvíle na Tatrabobe!

Lukostrelba

Pri návšteve Vysokých Tatier môžete zažiť ďalšiu skvelú atrakciu. Ponúkame Vám poľovačku s lukom alebo kušou. Nebudete však strieľať na naše chránené zvieratá, ale na kvalitné americké terče v skutočnej veľkosti. Lukostreľbu robíme na objednávku v okolí našej bobovej dráhy, ale môžeme ju na základe vašich predstáv urobiť aj v inom prostredí.

Motokáry

Motokárová dráha sa nachádza vo Svite.

Dĺžka dráhy je 230 metrov pri rozhraní šírky dráhy od 3,5 metra až do 5,5 metra. Na trati je možné dosiahnuť priemernú rýchlosť 30 km/h. Striedavé technické úseky s rovinkou Vám zaručene splnia Vaše očakávania.
V našom motokárovom parku nájdete motokáry s motorom Honda GX 200 (s výkonom 6,5 konských síl) a Honda GX 270 (s výkonom 9 koní). Samozrejme, aby ste si zajazdili na GX 270ke, musíte dosiahnuť určitý čas na trati s motokárou menšieho objemu.


 

Prihlásenie